نرم افزار چاپ چک - نرم افزار چک چاپ - نرم افزار پرینت چک - نرم افزار چک پرینت

فروش چاپ چک - چک چاپ ، پرینت چک ، چک پرینت ، نرم افزار رایگان چاپ چک ، نرم افزار چک چاپ ،
جمعه 27 دی‌ماه سال 1392

دایی:به هیچ عنوان به مساوی فکر نمی‌کنیم

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: من به بچه ها حق می دهم و مطممئنا روی قراردادمان حساب کردیم.

علی دایی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل استقلال عنوان کرد:فکر می کنم صحبت اضافه لازم نیست.ما در این مسابقه به برد نیاز داریم و به هیچ عنوان فکر مساوی هم نمی کنیم.باید فاصله مان را کم کنیم و بتوانیم یک بازی خوب انجام بدهیم و به هدف مان برسیم.از شرایط استقلال که در صدر جدول هست همه با خبرند.نتایج خوبی گرفته و چند بازی متوالی را برده است.به طور حتم استقلال هم به دنبال پیروزی است اما این برد برای ما خیلی مهم تر است.به بازی می رویم تا سه امتیاز را بگیریم.

به گزارش اوج، وی درباره اینکه آیا جدایی جواد نکونام و پژمان منتظری از استقلال تاثیری در کیفیت بازی آبی پوشان ندارد گفت:کسانیکه اسم بردید از بهترین های فوتبال ما هستند اما استقلال دارای بازیکنان خوب دیگری هست و خودش را تقویت کرده است.استقلال نسبت به نیم فصل نتایج بهتری گرفته است.استقلال همیشه استقلال است و نتیجه در زمین معلوم می شود.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد:از هواداران می خواهیم مثل همه مسابقات بیایند و تیم های خود را تشویق کنند و کمال ادب و احترام انجام شود.آرزوی من این است فردا در استادیوم شاهد یک بازی خوب از هر دو تیم باشیم.

وی درباره غایبان تیمش در این بازی گفت:به جز مهرداد کفگشری مصدوم نداریم.ان شالله همه هستند و از بهترین ها استفاده می کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره اعتراضاتی که به بازی رفت صورت گرفت اظهار داشت:این مساله بستگی به نظر کارشناسان دارد.من خودم مخالف این هستم که خیلی ها می گویند این بازی کیفیت پایینی داشت و از دیدگاه خودشان به این مسابقه نگاه کردند.مگر سالهای قبل بهتر از این بوده است.چه زمانی بهتر از این بوده است؟صحبت از کیفیت پایین لیگ می کنند.شما اگر سالی کیفیتش بهتر از این بود معرفی کنید.یک سری رفتارهایی صورت گرفته است که به لیگ ما برداشت های منفی منتقل کنند.ما نسبت به سالهای گذشته بهتر شدیم که بدتر نشدیم.امیدوارم دربی،بازی خوب و تماشاگر پسندی باشد و اینکه دو تیم جوانمردانه بازی کنند.ما هم به دنبال برد هستیم و امیدوارم بچه ها کارشان را انجام بدهند.

وی درباره قضاوت سعید مظفری زاده در دربی گفت:مظفری زاده از داوران خوب کشور ماست.دعا می کنیم بازی فردا را بدون اشتباه پشت سربگذارند.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه بازیکنان این تیم روز چهارشنبه تمرین تاکتیکی انجام ندادند اظهار داشت:شاید یکی،دو روز وقفه در تمرین کردن به وجود آورد.تمرین تاکتیکی که باید را امروز جبران می کنیم اما مطمئن باشید برای دربی همه چیز مهیاست.دیروز با بازیکنان صحبت کردیم و با همه مشکلاتی که داشتیم و داریم بازی را انجام می دهیم و مردم و هواداران مطمئن باشند نه تنها کسی کم نمی گذارد بلکه از همه توانمان استفاده می کنیم.همه چیز را کنار گذاشتیم تا دل هواداران را شاد کنیم.اطمینان دارم هر کسی به زمین برود با همه دل و وجودش بازی می کند و سعی می کنیم نتیجه خوبی بگیریم.

وی ادامه داد:خیلی وقت است با این مشکلات دست و پنچه نرم می کنیم.خیلی هم گفتم اما گوش شنوایی نیست.همیشه گفتم بیایند کمک کنند.وزارت ورزش اگر از رویانیان خوشش نمی آید چرا باید دودش به چشم هوادار ما برود؟مگر می شود یک نفر همه هزینه های تیم را بدهد؟من به بچه ها حق می دهم و مطممئنا روی قراردادمان حساب کردیم.خانه خریده اند و نمی دانم چگونه باید جابجا شوند؟

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه آیا پس از دربی بازیکنان اعتصاب خواهند کرد گفت:این تصمیمی است که بازیکنان می گیرند.ما همه با هم هستیم.

دایی درباره حضور مدیران دو باشگاه در تمرین تیم حریف اظهار داشت:کار خوبی است.ان شالله تاثیر مثبت بگذارد.امیدوارم هواداران بیایند و اول صحبت هایم هم گفتم.

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان می ماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)