X
تبلیغات
زولا

نرم افزار چاپ چک - نرم افزار چک چاپ - نرم افزار پرینت چک - نرم افزار چک پرینت

فروش چاپ چک - چک چاپ ، پرینت چک ، چک پرینت ، نرم افزار رایگان چاپ چک ، نرم افزار چک چاپ ،
جمعه 4 بهمن‌ماه سال 1392

روحانی؛ ستاره داووس/اوباما از کدام انزوا سخن می گوید،‌ این یک پیروزی تمام عیار است

زمانی باراک اوباما رجزخوانی می کرد و می گفت ایران در انزوا قرار دارد. درحالیکه اکنون روحانی در داووس لبخند می زند و بروی مبل درحالیکه نشسته است با سران جهان دیدار می کند و با نمایندگان شرکت های خارجی توافق می کند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

واشنگتن پست نوشت: هیچ چیز بهتر از حضور روحانی رئیس جمهور ایران در اجلاس داووس سیاست فاجعه بار دولت اوباما در قبال ایران را به نمایش نگذاشت.

به گزارش سرویس بین الملل «انتخاب»، زمانی باراک اوباما رجزخوانی می کرد و می گفت ایران در انزوا قرار دارد. درحالیکه اکنون روحانی در داووس لبخند می زند و بروی مبل درحالیکه نشسته است با سران جهان دیدار می کند و با نمایندگان شرکت های خارجی توافق می کند.

توافق اخیر در حقیقت به وضعیت اقتصاد ایران جانی تازه بخشید. تحریم ها لغو شدند و تجار با اشتیاق زیادی به دنبال حضور در تهران هستند.

کارک دوبیتز و امانوئل اتولنگی از بنیاد دفاع و دموکراسی می گویند که تاثیر لغو تحریم ها بیشتر از آن است که دولت اوباما می گوید.

جای تعجب ندارد که اوباما نمایندگانی را به پایتخت کشورهای مختلف اعزام کرد تا به سیاست گذاران و جامعه تجاری آن ها این پیام را منتقل کند که هیچ کس فعلا به سمت تهران به منظور سرمایه گذاری هجوم نبرد.

با این حال، راه جلوگیری از این هجوم حفظ تحریم ها یا تصویب تحریم هایی است که در صورت عدم توافق نهایی به اجرا در می آید.

اکنون رئیس جمهور ایران در داووس به ستاره این نشست تبدیل شده است و از نگاه ما هیچ انزوایی در کار نیست. به نظر یک پیروزی تمام عیار است.

برچسب‌ها: داووس، اوباما
نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان می ماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)