نرم افزار چاپ چک - نرم افزار چک چاپ - نرم افزار پرینت چک - نرم افزار چک پرینت

فروش چاپ چک - چک چاپ ، پرینت چک ، چک پرینت ، نرم افزار رایگان چاپ چک ، نرم افزار چک چاپ ،
جمعه 2 اسفند‌ماه سال 1392

روش جدید توزیع سبد کالا

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام اینکه تاکنون پیام هایی از سوی برخی گروه های اجتماعی برای انصراف از دریافت یارانه نقدی به دولت رسیده است گفت: اجرای فازدوم واگذاری سبد کالا به صورت مرحله ای خواهد بود.

به گزارش مهر، علی ربیعی در جمع خبرنگاران با اعلام اینکه بزودی فرم‌‌ خوداظهاری یارانه نقدی منتشر می‌ شود گفت: در فاز جدید واگذاری سبد کالا، زمانبندی برای کارگران و کارمندان در نظر گرفته شده است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهارداشت: تاکنون بیش از 6 میلیون خانوار توانسته اند سبد کالای خود را دریافت کنند و در هفته آینده نیز مستمری بگیران تامین اجتماعی و کارمندان برای دریافت سبد کالا فراخوان خواهند شد.

ربیعی همچنین به جدیدترین برنامه ها و اقدامات صورت گرفته درباره اجرای فازدوم هدفمندی یارانه ها اشاره کرد و ادامه داد: پیام‌های فراوانی از سوی گروه‌های اجتماعی برای انصراف از دریافت یارانه به نفع منافع ملی به دولت رسیده است.

وی بر این نکته تاکید کرد که یارانه نقدی در زندگی برخی از مردم تاثیر چندانی ندارد و افزود: مردم می‌توانند به صورت گروهی یا فردی در سیستم‌ هایی که آماده خواهیم کرد، انصراف خود را از دریافت یارانه اعلام کنند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طبق قانون دولت موظف به بررسی خوداظهاری مردم در زمینه یارانه ها است اما مردم می توانند در زمان تکمیل فرم هایی که در آینده توزیع می شود، از تکمیل آن خودداری کنند. پیش بینی می شود تعداد قابل توجهی از مردم از دریافت یارانه انصراف دهند.

ربیعی با اعلام اینکه هنرمندان و نویسندگان طی بیانیه ای انصراف خود را از دریافت یارانه نقدی اعلام کرده اند گفت: هم اکنون کمپین انصراف از دریافت یارانه نقدی راه افتاده و این حرکت اجتماعی می تواند دولت تدبیر و امید را در تحقق اهداف عدالت اجتماعی یاری رسان باشد.

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان می ماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)